Dveře a zárubně

Nabídka naší společnosti v oblasti výroby dveří a zárubní je velice široká. Specializujeme se zejména na sériovou a zakázkovou výrobu interiérových dveří a zárubní té nejvyšší kvality. V důsledku zvyšující se poptávky jsme rozšířili činnost také o zakázkovou výrobu vrat a plotových bran. Modelové řady obsahují dveře falcové, bez falcové, otočné, lámací i suvné.

Veškerá sériově vyráběná dveřní křídla lze usadit do kovových zárubní. Široké spektrum použitých materiálů a technických provedení umožňuje uspokojit i náročného uživatele.

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

CELOMASIVNÍ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Klasické interiéry často vyžadují použití celomasivních dveří a zárubní. Pro rustikálnější interiéry chat, chalup a selských stavení se často používá měkčích, cenově dostupnějších materiálů, jako smrk a borovice. Do nadstandartních a luxusních interiéru se používá tvrdších a kvalitnějších masivů jako buk, jasan, dub. Dveře a zárubně z těchto dřevin jsou pak výrobky vysoké kvality a úrovně. Technologie výroby celomasivních kazetových dveří, kdy se volně vkládají výplně do pevného rámu je stará několik set let a je tedy časem dokonale prověřená.

 

KOMBINOVANÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Skvělým kompromisem mezi klasickým a moderním pojetím dveří je vsazení dýhované ploché výplně do masivního rámu a vytvoření moderního výrobku s vlastnostmi ověřeného technického řešení. Kombinované dveře a zárubně vyrábíme sériově a to nejčastěji v tradičních materiálech, borovice, modřín, buk, jasan, dub. Na přání lze vyrobit také z exotičtějších materiálů.

 

DÝHOVANÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Moderní interiéry dnes vyžadují použití luxusních dýhovaných dveří a zárubní. Tyto moderní výrobky mohou mít často velmi atraktivní a netradiční vzhled, díky revolučním designovým řešením. Nabízíme zajímavá řešení prosklení a různorodou skladbu dýhování (vodorovné, svislé, kombinované) za použití tradičních i exotických dřevin, jako americká ořech, zebrano aj.)

 

FOLIOVANÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

V poslední době vzrostla také poptávka po cenově dostupnějším řešení, a tím jsou foliované dveře a zárubně. Základní omyvatelné folie se vyrábějí ve všech běžných dřevodekorech. Lepší CPL, popř. HPL folie pak ve všech dřevodekorech a také v odstínech vzorníku EGGER, což umožňuje sjednocení s nábytkem dle dekoru EGGER. Tyto výrobky přímo nevyrábíme, ale díky velkým odběrům jsme schopni vám je dodat od velkých výrobců za velmi výhodných cenových podmínek.

 

VSTUPNÍ DVEŘE

Zejména u rekonstrukce starších, často historických objektů existuje nutnost, napodobit původní vzhled a řešení vstupních dveří a zárubní. Tyto výrobky však již dnes musí splňovat náročné požadavky na ovladatelnost a hlavně tepelnou isolaci. V těchto případech jsme schopni se plně přizpůsobit stavebním otvorům a jiným okolnostem objektu. Vyrábíme však také moderní vstupní dveře různé síly a tepelné propustnosti osazované na nových objektech. Na tepelnou isolaci má zejména vliv použití celoobvodových kování, ditermického prosklení, tepelněizolačních PUR výplní a také výběr odolnějších materiálů, jako modřín, jasan, dub.

 

VRATA A BRÁNY

U větších a také starších objektů je často potřeba, stavební otvory osadit vraty, a zdi a ploty okovat bránami. Zde jsme schopni se plně přizpůsobit potřebám zákazníka, navrhnout a zrealizovat plně funkční a vhodné řešení. U těchto exponovaných výrobků můžeme opět doporučit odolnější materiály, jako modřín, borovice, jasan, dub.